TVIS > Новини > SpaceX стає пріоритетним партнером Satellogic у запуску свого сузір’я мікросупутників
03.04.21

SpaceX стає пріоритетним партнером Satellogic у запуску свого сузір’я мікросупутників

19 січня компанія Satellogic, що спеціалізується на спостереженні за Землею, оголосила, що підписала контракт з SpaceX, який буде охоплювати кілька запусків своїх супутників в наступному році.
Ця угода про послуги багаторазового запуску робить SpaceX пріоритетним партнером Satellogic в запуску свого сузір’я супутників після того, як раніше компанія користувалася послугами китайських, російських і європейських космічних носіїв, включаючи запуск 10 супутників в період з 6 березня по 5 листопада минулого року.

Satellogic планує провести наступні чотири запуски з SpaceX, починаючи з червня цього року. Додаткові запуски відбудуться в грудні, в березні та червні 2022 року. Це будуть запуски космічних апаратів, які йдуть на сонячно-синхронній орбіті, що дозволить вивести, принаймні, чотири супутники при запуску в червні. Компанія, яка зараз має 13 оперативних супутників, до кінця 2022, або на початку 2023-го року, реалізує проєкт з виведенням на навколоземну орбіту близько 60 супутників.

Satellogic також отримала можливість запуску своїх супутників в місіях Starlink. Супутники, які підуть на орбіти з середнім нахилом, за словами Каргімана, доповнять основну частину сузір’я супутників Satellogic на сонячно-синхронній орбіті. “Вони дадуть нам більше різноманітності в часі для повторних відвідувань місць інтересу”, – сказав він, зазначивши, що компанія зараз має один супутник на даній орбіті. “Ми розглядаємо можливість розгортання більшої кількості супутників середнього нахилу протягом наступних 12-18 місяців, але поки не визначилися, коли саме відбудуться ці запуски”.

Ще однією перевагою угоди, за його словами, є гнучкість, яку вона пропонує при визначенні кількості супутників для польоту, а також варіанти польоту супутників на місіях Starlink. “Це дає нам можливість приймати оперативні рішення ближче до дати запуску”.

За його словами, Satellogic спостерігає значний попит на зображення з високою роздільною здатністю, які виробляють супутники Satellogic, з урахуванням попиту, який все більше зростає, з боку державних і комерційних структур. Пандемія прискорила попит на дані спостереження Землі та геопросторову аналітику “.

Саме цей попит був ключовим фактором у прийнятті рішення про вибір на користь SpaceX, послуги якої, дозволяють Satellogic прискорити розгортання свого супутникового сузір’я. “Це відповідний момент, щоб збільшувати інвестиції”, – сказав Каргіман. “Ми глибоко переконані в тому, що зараз нам потрібно подвоїти наші зусилля, масштабувати дані, виводити їх на ринок, як готовий продукт за доступною ціною”.

satellogic nov2020

 

E-mail розсилка
Новини, акції, конференції та інша корисна інформація