TVIS > Новини > Truth Hounds використовує супутникові знімки MAXAR SecureWatch
08.04.21

Truth Hounds використовує супутникові знімки MAXAR SecureWatch

Громадська організація “Truth Hounds” використовує супутникові знімки MAXAR SecureWatch для виявлення та документування воєнних злочинів.
SecureWatch – це підписка на доступ до супутникових знімків компанії MAXAR, одного зі світових лідерів галузі Д
истанційного Зондування Землі. Це новий продукт на українському ринку, в якому оплата залежить від об’єму безпосередньо завантажених даних. Користувач сервісу SecureWatch одразу отримує доступ до більш ніж 3 мільйонів км² щоденних нових знімків, та понад 6 мільярдів км² архівних зображень з роздільною здатністю до 30 см/піксель.

 Truth Hounds – це команда досвідчених спеціалістів з прав людини, яка з 2014 року документує воєнні злочини та злочини проти людства. Діяльність організації зосереджена на розслідуванні, документуванні, моніторингу порушень прав людини в умовах збройних конфліктів, а також відстеженні порушень під час проведення мирних акцій протесту. Truth Hounds активно працює в шести конфліктних зонах колишнього СРСР (Донбас, Крим, Придністров’я, Нагірний Карабах, Абхазія, Південна Осетія).

 

 

На порталі SecureWatch нові супутникові знімки доступні для перегляду та завантаження вже через 48 годин після зйомки, тому команда Truth Hounds може відстежувати протиправну активність та одразу отримувати супутникові дані для аналізу в будь-якій конфліктній зоні. Сервіс SecureWatch дозволяє підняти продуктивність команди аналітиків на новий рівень, суттєво скорочуючи витрати коштів та часу.

 

 

E-mail розсилка
Новини, акції, конференції та інша корисна інформація