TVIS > Новини > Компанія ТВІС завершила проект з обробки даних LIDAR доріг на територію Норвегії, Данії і Фінляндії.
18.01.21

Компанія ТВІС завершила проект з обробки даних LIDAR доріг на територію Норвегії, Данії і Фінляндії.

Компанія ТВІС завершила проєкт з обробки даних мобільного лазерного сканування доріг на територію населених пунктів Норвегії, Данії та Фінляндії, загальною площею 1 069 000 квадратних метрів. Проєкт тривав 12 місяців.

Мета проєкту – інвентаризація доріг та прилеглої території на основі високоточної хмари точок, отриманої вздовж осі руху автомобільного лазерного сканера. Вихідними даними послуговували хмари точок автодоріг, дорожніх розв’язок, розмітки, дорожніх знаків та прилеглих територій.

На основі моделі дешифрувалися лінії, що відповідали певним об’єктам (шарам) місцевості (бордюри, дорожня розмітка, відбійники, дорожні знаки, дерева та інше). Кількість шарів та їх назви постійно змінювалися в залежності від країни, конкретних частин місцевості (відкрита дорога чи тунель) та побажань замовника, який при цьому жадав ретельного дотримання графічних та технічних вимог. Результати векторизації використовуватиме місцева влада для загальної інвентаризації дорожнього господарства, моніторингу дорожніх розв’язок, обліку дорожніх знаків, стовпів та іншого дорожнього обладнання.

Окрім тривимірних робіт проводилася  2D-векторизація на основі ортофотоплану. В межах трьох шарів (Trees, Lamp post, Line) наносилися на карту будинки, альтанки, гаражі, асфальт, рослинний покрив, жива огорожа, паркувальні майданчики, тротуари, доріжки, пандуси, східці, дитячі майданчики та інше. Загальна площа такої обробки склала   522 665 м².

E-mail розсилка
Новини, акції, конференції та інша корисна інформація