TVIS > Новини > Компанія ТВІС уклала дистриб’юторську угоду з Planet
26.01.21

Компанія ТВІС уклала дистриб’юторську угоду з Planet

Компанія ТВІС уклала реселерську угоду з американською компанією Planet, що спеціалізується на супутникових знімках високої та надвисокої роздільної здатності.
Компанія Planet – один з лідерів в області космічної зйомки для таких галузей, як сільське господарство, енергетика, дослідні розробки, картографія, лісове та водне господарство, фінанси та страхування. Planet має у своєму арсеналі кілька угруповань супутників різного призначення. Загальна кількість апаратів перевищує 150. Компанія має дуже амбітні плани на майбутнє, адже кількість супутників постійно збільшується.

Супутники мають унікальну просторову, часову і радіометричну роздільну здатність, що дозволяє ефективно фіксувати зміни на поверхні Землі.
Супутники DOVE роздільною здатністю 3-5 метрів мають невеликі розміри (лише 10x10x30 сантиметрів), тому компанія має можливість запускати їх часто та у великих кількостях. Саме вони допомагають компанії досягти вражаючого показника ревізиту зон інтересу замовника – до 8 разів на добу!

Другою групою, що складається з п’яти супутників є RAPIDEYE (5 метрів/піксель). На поточний момент Planet має найбільший у світі архів знімків з 2008 року роздільною здатністю 5 метрів.

Третє угруповання космічних апаратів SKYSAT має базову роздільну здатність 72 см / піксель, а в режимі Super-resolution дозволяє отримувати продукт з дозволом до 50 см/піксель! Також важливою особливістю SkySat є зйомка відео з роздільною здатністю 1 метр/піксель і здійснювати нічну зйомку.

Об’єднані разом, ці сузір’я супутників надають клієнтам Planet безпрецедентний набір можливостей збору та обробки даних для широкого спектра задач.

З 26 лютого компанія ТВІС приймає замовлення на розміщення нової зйомки супутниками Planet територій по всьому світу.

E-mail розсилка
Новини, акції, конференції та інша корисна інформація