TVIS > Всі Проєкти > Обробка LiDAR > Обробка даних повітряного лазерного сканування для землі Нижня Саксонія (Німеччина)

Обробка даних повітряного лазерного сканування для землі Нижня Саксонія (Німеччина)

Компанія ТВІС завершила проект з обробки даних повітряного лазерного сканування для землі Нижня Саксонія (Німеччина). Метою проекту було отримання точних відстаней від об’єктів місцевості до ліній електропередач.

Класифікація хмар точок з середньою щільністю 60 точок/м2 проводилася в захисній зоні ліній електропередач в межах коридору 70-140м. Після автоматичної обробки первинних даних, що поділила всі точки на 4 класи (земна поверхня, некласифіковані точки, низька та висока рослинність), класифікація інших точок виконувалася вручну. В результаті роботи вся хмара точок була розподілена на 58 класів. Проект тривав 5 місяців, в ньому було задіяно 7 виконавців. Загальна довжина класифікованих ліній електропередач становить 1141,36 км.

Найбільшим викликом під час виконання проекту були так звані точки Low/Air point (шуми), що не відносяться до жодного з об’єктів. Відхилення від технології під час лідарної зйомки з літака спричинило наявність таких шумів у деяких датасетах. Незважаючи на те, що класифікація таких точок значно уповільнювала класифікацію спеціалістам, вся робота була здана замовнику вчасно.

blank blank

blank blank

blank blank

blank blank

E-mail розсилка
Новини, акції, конференції та інша корисна інформація