+38 097 815 89 54

Cтереомонітори 3D PluraView

Cтереомонітори 3D PluraView

TVIS 3D PluraView Family Folder RS Druck Page1 Image1

Cтереомонітори 3D PluraView від Schneider Digital
Стрімке зростання професійного ринку 3D \ VR сьогодні формує попит на високоякісні рішення для стереовізуалізації.
Після того, як nVidia у 2018 році припинила підтримку власної технології NVIDIA 3D Vision Pro на ринку майже не залишилось гідної альтернативи моніторам 3D PluraView від німецького виробника - Schneider Digital

Коротко про головне

TVIS 3D PluraView Family Folder RS Druck Page12 Image8

3D PluraView — це лінійка високоякісних 3D-стерео моніторів, створена для потреб професійних споживачів з повною підтримкою систем для обробки 3D-зображень. Модельний ряд моніторів було представлено у 2016 році як вдосконалених наступників PLANAR SD, з роздільною здатністю до 4K / UHD (8,27 МП для кожного ока), 10-бітними кольоровим діапазоном виводу та діагоналями екрану до 28 ″ (71 см).

TVIS 3D PluraView Family Folder RS Druck Page2 Image1
Зображення з високою роздільною здатністю та без мерехтіння для досконалого 3D-стерео


Розроблена Schneider Digital унікальна технологія BlackTuner 3D PluraView допомагає користувачеві дешифрувати об’єкти навіть у дуже темних місцях зображення.
Відмінний час реакції монітора - 1 мс, нівелює розмиття на рухомих картинках.
Інноваційні поляризаційні окуляри з технологією відокремлення каналів, запобігають змішуванню зображень для кожного ока. Поєднані разом ці компоненти, є запорукою досконалої тривимірної візуалізації в усіх  професійних ГІС-програмах, Проєктуванні (CAD, САПР), Медицині та біохімії, Фотограмметрії, Археології, 3D та VR емуляторах та тренажерах, тощо.


3D PluraView — декілька особливостей стереодисплеїв:

 • Підходять для тривалого професійного використання, завдяки технології Flicker-free, що повністю усуває ефект мерехтіння зображання на екрані.
 • Найвища яскравість - підходить для роботи при денному світлі, в офісних та лабораторних умовах.
 • Широкий кут огляду - підходить для перегляду групою до 5 осіб.
 • Найвища роздільна здатність - до 4K / UHD (8,3 МП для кожного ока) з 10-бітними кольоровим діапазоном виводу та діагоналями екрану до 28 ″ (71 см).
 • Сертифіковано для фотограмметрії та ГІС (AGISOFT, ESRI, HEXAGON, TRIMBLE, тощо).
 • Елегантний дизайн та гарантовано перевірена якість – виготовлено в Німеччині.
 • Plug & Play технологія, що використовується протягом 14 років.


12

Монітори 3D PluraView являють собою об'єднані в один пристрій подвійні екрани та використовують окремий дисплей для кожного стереоканалу (для людського ока), що дозволяє виводити стереозображення у повній роздільній здатності з насиченими кольорами. Для користувача стереоефект досягається за допомогою легких пасивних, крос-поляризованих окулярів. На відміну від активних, рідкокристалічних, - поляризовані окуляри, з комплекту 3D PluraView, не завдають жодного дискомфорту при спостеріганні за 3D-стерео зображенням, протягом безперервної роботи впродовж декількох годин. В поєднанні з моніторами PluraView вони ідеально підходять для тривалої роботи без надмірної втоми в робочому середовищі.
Будь-яке програмне забезпечення, яке підтримує припинену технологію NVIDIA 3D Vision, також може використовуватися зі стереомоніторами 3D PluraView. Тому перехід до цієї технології пройде для спеціалістів без жодних ризиків.

Technology

Лінійка 3D PluraView- для задоволення найвищих вимог ГІС та картографування
Пристрої було розроблено для ГІС-користувачів, які стикаються з завданням швидкого завантаження великої кількості даних та візуалізації їх на стереоскопічному дисплеї 3D-монітору.
Монітори 3D PluraView можуть бути корисними:

 • Для тих, хто щоденно працює з геоданими та хмарами точок в професійному середовищі.
 • Для тих, хто прагне використовувати стерео 3D-візуалізацію найвищого рівня.
 • Для тих, хто кому необхідний якісний 3D-дисплей, сумісний з роботою при денному світлі, що дозволяє працювати без втоми очей, впродовж цілого дня.

TVIS 3D PluraView Family Folder RS Druck Page8 Image3

3D PluraView – користь та переваги

 • Пасивні стереомонітори здобули схвальні оцінки серед користувачів усіх технологій відображення 3D, доступних на ринку.
 • Багаторічний успішний досвід професіоналів з різних галузей, які із задоволенням працюють за моніторами багато років, підтверджує ефективність та зручність їх використання.
 • Завдяки вражаючому рівню яскравості монітора 3D PluraView, користувачі можуть працювати навіть при яскравому денному або штучному освітленні.
 • Моделі 3D PluraView з роздільною здатністю 4К надають нові можливості застосування у відеозображенні хмар точок та 3D-моделей міста.
 • Інноваційна технологія BlackTuner для покращеного виявлення об’єктів у затемнених областях зображення (для моделей 27/28”).
 • 3D PluraView - продукти з визнаною у світі Німецькою якістю від відомого виробника Schneider Digital.
 • НОВИНКА! Професійний пристрій до HMD: PluraView з відстеженням рухів обличчя та об’єктів.

TVIS 3D PluraView Family Folder RS Druck Page7 Image5 TVIS 3D PluraView Family Folder RS Druck Page7 Image2
Завантажити повну інформацію
 2


Більш детально про монітори 3D PluraView Ви маєте змогу дізнатись у менеджерів компанії ТВІС за телефоном +380978158954