+38 097 815 89 54

25 травня 2016 відбулась Міжнародна конференція GISTECH.UA-2016

25 травня 2016 відбулась Міжнародна конференція GISTECH.UA-2016

25.05.16

gistech ua 2016 kiev conferenceКонференцію відвідали близько 250 фахівців галузі ГІС та ДЗЗ з різних країн світу. Серед учасників події були присутні представники більш ніж 180 компаній-користувачів даних ДЗЗ, державних служб у земельній, космічній, військовій галузях, картографічних, сільськогосподарських та екологічних організацій. 

 

ФОТОЗВІТ

 

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Відкрив конференцію Олесь Ясинський, керівник компанії-організатора конференції. У своєму виступі він розповів про нові напрямки діяльності компанії ТВІС в агробізнесі та анонсував програму конференції для всіх учасників.

 

В рамках конференції були представлені: нові програмні продукти для обробки геопросторових даних та хмарні технології від концерну HEXAGON, приклади використання мережі референцних станцій SystemNET, супутникові рішення для бізнесу на основі даних з супутників WorldView-3 від DigitalGlobe та з супутників концерну AIRBUS та багато іншого.

 

Окремо для агробізнесу на конференції був представлений блок галузевих рішень на базі обробки даних супутникового моніторингу, а саме: реальні приклади та переваги застосування супутникового моніторингу в агросекторі від компанії «СмартФармінг», приклади ефективного використання безпілотників для контролю посівів від Drone.ua, системна обробка даних супутникового моніторингу для вирішення поточних задач агробізнесу від компанії ТВІС, а також оцінка стану культур на базі отриманих даних Pleiades від Світлани Кохан та Анатолія Востокова (НУБіП).

 

Звісно, були оглянуті й глобальні теми, такі як:  інфраструктури геопросторових даних в Україні, використання ГІС та ДЗЗ технологій в задачах моделювання наслідків техногенного впливу на навколишнє середовище.

 

А також, Фонд інновацій та розвитку "Україна-Грузія", який представляв Лаша Антадзе, познайомив учасників конференції з сучасними децентралізованими рішеннями для державних послуг за допомогою блокчейн-систем. Впровадження цієї технології радикально усуне більшість можливостей для корупції в державній сфері.

 

Спонсорами конференції GISTECH.UA-2016 виступили світові лідери геоінформаційної галузі, а саме: 

hexagon logo Leica Geosystems.svg airbus ds logo
eusi Vf3hWe4 canon deimos elecnor logo

 

  • Концерн HEXAGON – генеральний спонсор форуму -  в особі віце-президента Клаудіо Мінгріньйо та регіонального менеджера Роберта Нагі. Концерн Hexagon – провідний виробник інженерного програмного забезпечення для створення та обробки просторових даних, постачальник мобільних і стаціонарних контрольно-вимірювальних систем (штаб-квартира в Стокгольмі, Швеція). 2013 року концерн HEXAGON поглинув компанію Intergraph, яка незадовго до цього придбала компанію ERDAS. Концерн HEXAGON на конференції в Києві запропонував спеціальну програму лізингу програмного забезпечення завдяки якій можна придбати ліцензію за 20% її комерційної вартості.
  • Концерн AIRBUS представив регіональний менеджер по Східній Європі Ерік Дуклос-Жендрьо. AIRBUS – один з лідерів світового геоінформаційного ринку, найбільший виробник супутникових апаратів в Європі (штаб-квартира в Тулузі, Франція).
  • Компанія European Space Imaging - провідний постачальник супутникових знімків з надвисокою роздільною здатністю в Європі та Північній Африці (штаб-квартира в Мюнхені, Німеччина). EUSI представляв віце-президент компанії пан Паскаль Шихьор.
  • Компанія Canon - один із світових лідерів в області створення цифрового обладнання для користувачів як для офісів так і для домашніх потреб. З часу створення в 1937 р. компанія Canon зайняла впевнені позиції в сферах фото-, відеотехніки та інформаційних технологій. В наш час опановує високоперспективний сектор ІТ, пропонуючи комплексні комерційні рішення. Компанію представив менеджер по Центральній та Східній Європі Денис Газізов.
  • Компанія Elecnor Deimos Imaging – це оператор супутників Deimos-1 (входить до складу міжнародного угруповання супутників DMC) та Deimos-2 (надвисока роздільна здатність 1м). Офіс компанії розташований в місті Вальядолід (Іспанія). Компанію представив на конференції Олександр Ушаков, директор представництва Deimos Imaging/Urthecast в Україні.

Також на форумі можна було побачити: 

  • виставку зразків супутникових даних та похідних продуктів; 
  • виставку геодезичного обладнання від партнера конференції ПАТ "ЕЛМІЗ" і компанії «Геопрогрес»;
  • виставку безпілотних літальних апаратів від партнера конференції Drone.ua.

Наприкінці конференції відбулась традиційна «Космічна лотерея», яка налічувала 10 комплектів спонсорських призів для учасників заходу. Головним призом був смартфон Samsung від компанії HEXAGON, який виграв представник компанії ВІЗІКОМ.

 

E-mail розсилка
Новини, акції, конференції та інша корисна інформація