+38 097 815 89 54

27 травня відбулася наймасштабніша подія в області ГІС і ДЗЗ України

27 травня відбулася наймасштабніша подія в області ГІС і ДЗЗ України

27.05.15

27 травня 2015 року в готелі «Братислава» відбулась міжнародна конференція «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яку п’ятий рік поспіль організовує компанія «ТВІС». 

 ФОТОЗВІТ

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Конференцію відвідали близько 330 фахівців галузі ГІС та ДЗЗ з різних країн світу. Серед учасників події були присутні представники більш ніж 180 компаній-користувачів даних ДЗЗ, державних служб у земельній, космічній, військовій галузях, а також землевпорядних, картографічних, сільськогосподарських та екологічних організацій. У військовому семінарі, що пройшов в рамках форуму,взяли участь представники РНБО, СБУ, ГУР, Міністерства Оборони, Генерального штабу, Держприкордонслужби, а також представники Національної гвардії та добровольчих загонів, задіяних в АТО.

Спонсорами конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» виступили світові лідери геоінформаційної галузі, а саме: 

 

 • Концерн HEXAGON – генеральний спонсор форуму - був представлений в особі регіонального управляючого Роберта Нагі. Концерн Hexagon – провідний виробник інженерного програмного забезпечення для створення та обробки просторових даних, постачальник мобільних і стаціонарних контрольно-вимірювальних систем, штаб-квартира в Стокгольмі (Швеція). 2013 року концерн HEXAGON поглинув компанію Intergraph, яка незадовго до цього придбала компанію ERDAS. Концерн HEXAGON на конференції в Києві запропонував спеціальну програму лізингу програмного забезпечення завдяки якій можна придбати ліцензію за 20% її комерційної вартості.
 • Leica Geosystems – швейцарська компанія (раніше відома, як бренд Wild Heerbrugg або просто Wild), що займається виробництвом обладнання та інженерних рішень для вимірювальних геодезичних задач. Спектр її продукції дуже широкий: від супутникових приймачів до лазерних скануючих систем, що дозволяють отримати деталізовану модель місцевості з дозволом 1 см. З 2008 року Leica Geosystems Geospatial Imaging - стратегічний партнер Відкритого Гео Консорціуму (Open Geospatial Consortium). Стратегічне партнерство - це вища категорія членства в Консорціумі - такі партнери надають істотну фінансову підтримку програмам, втілюваним OGC. Компанію представив регіональный менеджер країн EMEA та Сходу Рашид Бурхлал. 
 • Концерн AIRBUS представив регіональний менеджер по Східній Європі Эрік Дуклос-Жендрьо. AIRBUS – один з лідерів світового геоінформаційного ринку, найбільший виробник супутникових апаратів в Європі, штаб-квартира в Тулузі (Франція).
 • Компанія European Space Imaging - провідний постачальник супутникових знімків з надвисокою роздільною здатністю в Європі та Північній Африці, штаб-квартира в Мюнхені (Німеччина). EUSI представляв голова компанії пан Адріан Зевенберген.
 • Компанія BlackBridge AG – власник унікального угруповання з п'яти супутників RapidEye, яка вже п'ятий рік безперервно проводить щодобовий моніторинг земної поверхні з високою роздільною здатністю 6м на точку. Компанію представляла на форумі регіональний менеджер по Східній Європі Олена Аш.
 • Компанія Canon - один зі світових лідерів в області створення цифрового обладнання для користувачів як для офісів так і для домашніх потреб. З часу створення в 1937 р. компанія Canon зайняла впевнені позиції в сферах фото-, відеотехніки та інформаційних технологій. В наш час освоює високоперспективний сектор ІТ, пропонуючи комплексні комерційні рішення. Компанію представив менеджер по Центральній та Східній Європі Олександр Маковський.
 • Компанія Nokia Here – це онлайн-карти, що надаються компанією Nokia, яка придбала Navteq - провідний в світі виробник цифрових карт та інших даних для геоінформаційних систем, використовуваних в численних пакетах програмного забезпечення, включаючи системи навігації (з найважливіших: Garmin, BMW, Nissan). Доступні для веб-браузерів і телефонів на різних платформах. Карти включають такі функції, як пошук по карті, супутникові карти, побудова маршрутів, 3D-карти, відображення пробок в реальному часі. Here maps присутні в 196 країнах, пропонуючи сучасну навігацію голосовими підказками в 96 країнах, інформацію про пробки в 41 країнах і має внутрішні карти приблизно 75600 будівель в 72 країнах. Компанію представив продукт-менеджер по Східній Европі Барух Ширан. Компанія Nokia анонсувала на форумі нові детальні карти зони проведення АТО.
 • Компанія Elecnor Deimos Imaging – була створена в результаті співпраці іспанської авіаційно-космічної інженерної компанії Deimos Space та Лабораторії дистанційного зондування Землі при Вальядолідському університеті. В даний час компанія є оператором супутників Deimos-1 (входить до складу міжнародного угруповання супутників DMC) та Deimos-2. Офіс компанії розташований в місті Вальядоліді (Іспанія). Компанію представив на конференції менеджер з продажу Хуліо Лопес Браво.
 • В якості медіа-спонсора підтримало конференцію видавництво «GeoConnexion» - провідне світове видавництво, що висвітлює найважливіші новини та події в галузі геотехнологій. Кожен учасник форуму отримав свіжий квітневий номер журналу GeoConnexion International.

 

hexagon1 Leica Geosystems.svg airbus ds 3d blue rgb eusi Vf3hWe4
canon deimos blackbrodge logo here maps logo

В рамках конференції були представлені нова лінійка програмних продуктів від Intergraph – ERDAS IMAGINE 2015, LPS 2015, APOLLO 2015, доповіді з обробки знімків від спеціалістів ERDAS з США, Швейцарії та України, виступили представники українських компаній-користувачів даних ДЗЗ, відбулися презентації провідних світових постачальників даних дистанційного зондування (AIRBUS, e-GEOS, EUSI, Rapideye), а також презентації вітчизняних постачальників ДЗЗ та багато іншого.  

Також на форумі можна було побачити: 

 • виставку зразків супутникових даних та похідних продуктів;
 • виставку геодезичного обладнання;
 • виставку БПЛА від чотирьох постачальників;

Учасники конференції мали змогу взяти участь у двох тематичних семінарах: 

 • «Геодезичні технології Leica - погляд в майбутнє» (Червоний зал)
 • «Високі технології для завдань оборони і розвідки» (Білий зал)

Відкрив конференцію Олесь Ясинський, керівник компанії-організатора конференції. У своєму виступі він розповів про нові напрямки діяльності компанії та анонсував спеціальні акційні пропозиції для учасників конференції.

У програму військового семінару входив майстер-клас з ERDAS APOLLO, презентації з використання БПЛА для військових цілей та особливостей впровадження БПЛА-технологій в силових структурах України, військові рішення на основі високодетальної зйомки з супутника WorldView-3, експертні поради від AIRBUS з геопросторової розвідки, досвід розробки БПЛА від вітчизняних виробників. Волонтерські групи «МАП100» та «Картографічна сотня» запропонували свою допомогу військовим з забезпеченням картографічною продукцією.

На геодезичному семінарі обговорювалися питання застосування класичних підходів практичної геодезії, інноваційні рішення від Leica Geosystems, сучасні методи збору даних для ГІС, моніторинг стабільності особливо важливих об’єктів, практичне використання нового класу приладів мультистейшен при польових роботах.

Наприкінці конференції вже по традиції відбулась «Космічна лотерея», яка налічувала 25 комплектів спонсорських призів для учасників. Головним призом був автомобіль Range Rover Freelander від компанії HEXAGON.

Олесь Ясинський, директор компанії «ТВІС»: «Я дуже вдячний усім учасникам нашої конференції за довіру та підтримку галузі ГІС в Україні. У цьому році ми прийняли рекордну для нас кількість учасників з різних країн світу. Для ринку ГІС та ДЗЗ в Україні це дуже важливий крок, тому що, беручи до уваги складну ситуації в нашій країні, все ж таки фахівці не оминули цю подію, підтримали нас та прийняли участь у конференції. Окремо я би хотів подякувати спонсорам нашої конференції: концерну HEXAGON – нашому генеральному спонсору, компаніям AIRBUS, Leica Geosystems, Blackbridge, European Space Imaging, Canon, Elecnor Deimos, Nokia Here, а також нашому медіа-партнеру журналу «GeoConnexion», без участі та підтримки яких нам не вдалось би сьогодні провести захід на такому високому рівні. Дякую усім! До зустрічі в наступному році!».

E-mail розсилка
Новини, акції, конференції та інша корисна інформація